2009 yılında, İnşaat Mühendisi Murat Özbek tarafından kurulan Yeditepe Mühendislik, bugün daha büyük bir aile olarak yoluna devam etmektedir. Mühendis, mimar, yapı ressamı ve diğer nitelikli çalışanlarıyla, geçmişin birikimini özümsemiş ve yenilikçi bakış açılarını takip eden kuruluşumuz, gelecekte bir okul olma hedefine sağlam adımlarla ilerlemektedir. Dolayısıyla alanında vizyon sahibi gençlerle sıkı ilişkiler kurmak, gerek eğitim, gerek iş, gerekse sosyal hayatlarında yüksek insani değerler ve teknik donanımlar etrafında karşılıklı paylaşımlarda bulunmak, kuruluşumuzun vazgeçilmezlerindendir.

Beylikdüzü, Avcılar, Silivri, Beyoğlu ve Sarıyer’de yüzlerce projede mühendislik alanındaki uzmanlığını ortaya koyan Yeditepe Ailesi, 2015 yılı itibariyle sizlere keyifli yaşam alanları inşa etmek için kendi konut ve ticari projelerini hayata geçirmeye başlamıştır.

Sektörümüzdeki diğer kuruluşlarla bir arada, geleceği tasarladığımızın bilinciyle hareket etmeyi, ülkemiz ve şehrimiz için değerli görmekteyiz. Çünkü bilmekteyiz ki; modern toplumlardaki şehircilik anlayışı, doğanın ve insanın sürekli etkileşim içerisinde olduğu gerçeğiyle yorumlanmaktadır.

Yeditepe mühendislik ailesi olarak, tasarladığımız her çizgide, üst üste koyduğumuz her tuğlada, varlığınızla bu mekanlara hayat vereceğinizin heyecanını yaşıyoruz. Saygılarımızla...