YEDİTEPE LOCA

İstanbul, Beylikdüzü, Kavaklı’da imza attığı sayısız mühendislik projesinin kattığı tecrübeyle size doğa ile uyumlu yaşanabilir alanlar oluşturan Yeditepe Mühendislik, YEDİTEPE VADİ projesinden sonra, şimdi de YEDİTEPE LOCA’yı tasarladı.

Kavaklı’dan Marmara Denizi’ni tepeden keyifle izleyeceğiniz bu projede size insani, doğal, ferah, keyifli ve konforlu bir yaşamı vadediyoruz.

3543 m2 üzerine kurulu, 2270 m2 ortak kullanım alanıyla 4 katlı ve 5 bloktan oluşan Yeditepe LOCA, 60 konut ve 4 ticari bağımsız bölümden oluşuyor.

Proje alanının yaklaşık %65’i ailenizle vakit geçirebileceğiniz alanlarla donatıldı. Hamam, sauna, akıllı ev sistemi, çocuk oyun alanı, spor salonu, kapalı otopark ve 7/24 kameralı güvenlik sistemi imkanları eşliğinde ailenizle konforu yaşamayı ve kendinize zaman ayırmayı ihmal edemeyeceksiniz.

West İstanbul Marina’ya 5 dk., Beylikdüzü Vadi Projesi’nin denize kavuştuğu etabına 1 dk. mesafedeki bu eşsiz tepenin teras balkonlarına kurularak, güven ve huzur içerisinde gün batımını izlemek için YEDİTEPE LOCA’dan yerinizi ayırttınız mı?

Tanıtım Broşürü

Kat Planları

A1 - A2 -A3 GİRİŞ KAT PLANLARI
A1 - A2 -A3 ZEMİN KAT PLANLARI
A1 - A2 -A3 1. NORMAL KAT PLANLARI
A1 - A2 -A3 2. NORMAL KAT ve Ç.A.P. KAT PLANLARI
B1-B2 TİCARİ KAT PLANLARI
B1-B2 ZEMİN KAT PLANLARI
B1-B2 1. NORMAL KAT PLANLARI
B1-B2 2. NORMAL KAT ve Ç.A.P. KAT PLANLARI